Winbot W2 OMNI jaamaga aknapesurobot

595.00

Winbot W2 OMNI  on revolutsiooniline 2024. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis sisaldab ennast kõikide eelnevate Winbot aknapesurobotite parimaid omadusi ja palju veel.

See robot tuleb stiilse ja funktsionaalse kohvriga, millega saab teda mugavalt transportida, mis on suure mahutavusega aku, mis on kukkumiskaitse ja tarvikute hoiustamise koht.

Robotil endal on sees klaasipesuvedeliku anum, kust seade pritsib veelgi efektiivsemalt seda klaasile, et puhastuslapp ei muutuks puhastamise ajal kuivaks, et tulemus oleks põhjalik ka suurte klaaside puhastamisel.

Ideaalne kõikide suurustega (ka väga suurte) akende/klaaside puhastamiseks.

Robot töötab aku toitel ja on juhitav läbi mobiilirakenduse.

Category:

Description

Hea on saanud veelgi paremaks. Nüüd on Winbot aknapesurobotil ka oma multifunktsionaalne jaam. Jaama sisse on mahutatud suure mahutavusega liitiumaku, mis annab Winbot W2 OMNI-le pideva toite, võimaldades puhastada aknaid, kus puudub juurdepääs pistikupesadele. Veelgi enam, multifunktsionaalsel jaama paneelil on neli funktsiooni, sealhulgas ühe puutega kaabli tagasitõmbamine, toide sisse/välja, käivitamine/peatamine ja kiire puhastus/süvapuhastusrežiim, mis võimaldab teil vaid ühe nupuvajutusega seadet juhtida.

Winbot W2 OMNI seadmel on klaasipesuvedeliku mahuti, kust seade siis pritsib survega seda klaasile. Sellel robotil on nüüd kolm risti pritsivat düüsi/ava nii ees kui taga, et niisutamine on veelgi põhjalikum. Tänu automaatsele niisutusele, sobib seade puhastama ka suuri ja väga suuri klaaspindu.

Winbot W2 Pro on veelgi taibukam ja efektiivsema liikumistrajektooriga kui eelmised robotid.

Seade on ühendatav Ecovacs Home mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime. Seadet on automaatrežiimis tööle panna ka jaama pealt, aga täpsem juhtimine käib mobiilirakenduse kaudu.

Seadmel on õhuke stiilne käepide, tänu millele on seade väga madal (7,7cm).

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktselt jaama.

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot W2 OMNI-t kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

You may also like…