Deebot T20 OMNI

885.00

Deebot T20 OMNI on uus ja üliefektiivne multifunktsionaalse koristusjaamaga robottolmuimeja. Automaatse tühjendusjaamaga robot imeb võimsalt tolmu, peseb mopiga põrandat, käib moppe koristamise ajal kuuma veega puhastamas ja tühjendab prügiurni tühjendusjaama.

T20 OMNI erilised omadused:

  • Automaatne pesu- tühjendus- ja laadimisjaam
  • Märgpuhastuse ajal käib ise moppe kuuma veega (55 kraadi) pesemas
  • Märgpesu ajal imeb tolmu ka vaipadelt, tõstes mopid põrandalt üles
  • Kuivatab märgpesu lõpus mopid
  • Ülisuur imemisvõimsus – kuni 6000 Pa
  • Ülitäpne takistuste vältimine ja koristatava ala kaardistamine
  • Täielik juhtimine läbi mobiilirakenduse
  • Hääljuhtimine läbi YIKO kõneabilise

Komplektis: robot, automaatne pesu- tühjendus- ja laadimisjaam, küljeharjad 2 tk, peahari, põrandapesu mopid (2tk), tolmukott

See on tipptehnoloogia sinu kodus!

Robotil (ka akul) 2 aastane garantii

Category:

Description

Deebot T20 OMNI  on 2023 aastal Eestisse jõudnud tipptehnoloogiline robottolmuimeja, mis peseb põrandapesumoppe kuuma veega ja tõstab need üles vaiba pealt koristades.

Deebot T20 robottolmuimeja on oma eelkäijatest (Deebot X1 OMNI) veelgi suurema imemisvõimsuse (6000 Pa) ja täiustatud moppimise funktsionaalsusega. Robot käib moppimise ajal koristusjaamas moppe kuuma veega (55 kraadi) pesemas, et põrandapesu oleks veelgi efektiivsem. Robotis endas veepaaki pole vaid mopid niisutatakse neid pesemas käies. Koristamise järel asub laadimisjaam ka pestud moppe kuuma õhuga kuivatama. Kasutajal tuleb lihtsalt aeg-ajalt lisada vett puhta vee paaki ja tühjendada musta vee paak.

Nüüd koristab seade ka vaipade pealt kui mopid on all. Nimelt tõstab Deebot T20 OMNI vaiba peale minnes oma mopid lihtsalt üles (9mm kõrgemale põranda pinnast). Ehk nüüd on võimalik lasta seadmel koristada ühe korraga kõikjalt – puhastada nii mopiga põrandaid kui imeda vaipadest tolmu. Märgpesu teostab robot kahe niisutatud vibreeriva ja pöörleva (180 korda minutis) mopi abilt, mis saavad põrandalt kätte sinna kinni jäänud mustuse.

Muidugi tühjendatakse koristamise lõpus laadmisijaama poolt ka roboti prügianum laadimisjaama sees olevasse prügikotti. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada pea 30 päeva. Täitunud koti saab siis kerge vaevaga eemaldada ja asendada uuega. Tolmukoti suurus on 3l, mis on kuue pilgeni täis prügiurni maht.

Lisaks koristusfunktsioonidele on robotil ka kaamerad, mis tagavad täpse takistuste vältimise ja koristatava ala kaardistuse.

Veelgi on arendatud edasi roboti sees olevat akut, tänu millele saab robot nüüd töötada järjest kuni 260 minutit.

https://kodurobotid.ee/wp-content/uploads/DEEBOT-T20-OMNI_EE.pdf