Sale!

Winbot W1 Pro automaatse niisutusega aknapesurobot

Original price was: 399.00€.Current price is: 379.00€.

Winbot W1 Pro on kõige uuem 2022. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis sisaldab ennast kõiki Winbot 920 ja Winbot 880 parimaid omadusi.

Robotil on klaasipesuvedeliku anum, kust seade pritsib seda klaasile, et puhastuslapp ei kuivaks ja puhastus oleks põhjalik ka suuremate klaaside puhastamisel.

Ideaalne kõikide suurustega (ka väga suurte) akende/klaaside puhastamiseks.

Robot töötab pideva vooluühendusega ja juhitav läbi mobiilirakenduse

Category:

Description

Suurima arenguna on nüüd Winbot W1 Pro seadmel klaasipesuvedeliku mahuti, kust seade siis pritsib seda klaasile. Robotil on kaks risti pritsivat düüsi/ava nii ees kui taga, et niisutamine oleks veelgi põhjalikum. Tänu automaatsele niisutusele, sobib seade puhastama ka  suuri ja väga suuri klaaspindu.

Winbot W1 Pro on sama taibukas ja sarnase liikumistrajektooriga nagu ka eelmised robotid ja vajab pidevat vooluühendust. Pidev vooluühendus annab võimaluse puhastada suuremaid ja rohkem aknaid.

Winbot W1 Pro on ühendatav Ecovacs Home mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime. Seadet on automaatrežiimis tööle panna ka seadme pealt, aga ülejäänud juhtimine käib ainult mobiilirakenduse kaudu.

Seadmel on innovatiivse lahendusega õhuke stiilne käepide, tänu millele on seade väga madal (7,8cm).

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktsesse ja mugavasse kohvrisse.

Winbot W1 Pro ulatub koristama voolupistikust maksimaalselt 4,5m kaugusele ja puhastab kiirusega 0,40 m2 minutis (näit 1,5 m2 akent puhastab robot 4 minutit).

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot W1 Pro-d kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

https://youtu.be/41wHbemp8vE