Sale!

ROBOTTOLMUIMEJA ROBOROCK S8 PRO ULTRA, VALGE

Original price was: 1400.00€.Current price is: 1295.00€.

Roborock S8 Pro Ultra

Roborock S8 Pro Ultra komplekti kuuluv automaatne laadimis- ja puhastusjaam ühtlasi ka täidab tolmuimeja paaki veega ning tühjendab tolmumahutit.
Ultrahelitehnoloogiaga moppimine eemaldab mustuse põrandatelt üliefektiivselt. Spetsiaalne andur tuvastab vaiba ja aitab vältida tolmuimeja teele ette tulevaid takistusi. Tolmuimeja planeerib puhastusteekonna adaptiivse teekonnaplaneerimisalgoritmi abil ja navigeerib lasernavigatsiooniga.
Tolmuimejat on võimalik juhtida rakendusest, aga ka hääljuhtimise teel.
Category:

Description

Isepesev
Peseb roboti mopi automaatselt koristamise ajal ja pärast lõppu, nii et Sa ei pea seda iga kasutuskorra järel tegema.

Isekuivav
Kuivatab ohutult pestud mopi ja doki alumise osa sooja õhuga, vältides hallituse kasvu ja ebameeldivaid lõhnu isegi niiske ilmaga.

Isetühjenev
Tühjendab automaatselt tolmu ja mustuse pärast iga koristamist, võimaldades kuni 7 nädalat tolmukotti vahetamata.

Isetäituv
Täidab roboti veepaaki koristamise ajal, võimaldades üle 300 ruutmeetri suuruse moppimisala.

Isepuhastuv
Vabasta oma aeg isepuhastava disainiga, mis puhastab dokki altpoolt lihtsamaks hoolduseks.

Täiuslik puhastusduett
Täiesti uued topelt kummiharjad parandavad tolmuimemist ja tagavad vähem karvade takerdumist, viies käed-vabad koristamise järgmisele tasemele. Olgu selleks parkettpõrandad, plaadid või isegi vaibad ja matid – karvad ja mustus pühitakse hõlpsasti minema.

Roborocki Carpet Boost+ süsteem
Vaiba puhastamine on lihtne tänu Roborocki Carpet Boost+ süsteemile, mis jätab Sinu vaiba puhtaks – olgu tegu lemmikloomade karvade või leivapuru eemaldamisega.

VibraRise 2.0 Mopping System puhastab lekked tõhusamalt
VibraRise 2.0 on kahekordistanud oma vibratsioonimooduleid, mis tähendab, et puhastusala on laienenud. Kiire küürimise ja ühtlase survega suudab mopp puhastada kõike alates soodast kuni kuivanud leketeni, vaevata.

Tõstetav harja- ja mopikombinatsioon. Nutikas kooslus, mis pakub rohkem võimalusi
Erinevate puhastusülesannete jaoks on harja- ja mopikombinatsioon automaatselt tõstetav, et maksimeerida puhastustõhusust ja vältida puhastusjärgseid plekke. Tõstetav harja- ja mopikombinatsioon võimaldab eraldada tolmuimeja ja moppimise ühes puhastussessioonis, pakkudes rohkem puhastusvõimalusi: tolmuimeja ja mopp korraga (aega säästev valik); tolmuimeja, seejärel mopp (sügavpuhastusvalik); ainult tolmuimeja; ainult mopp.

Puhasta, kui puhkad
Kas pead puhkamise ajal koristama? Sinu robottolmuimeja suudab moppimisel minimeerida puhastusmüra, võimaldades Sul puhata igal ajal.

Reactive 3D takistuste vältimine – piisavalt nutikas, et vältida probleeme
3D struktuurvalguse ja infrapuna pildistamistehnoloogia abil saab Reactive 3D takistuste vältimise süsteem aidata robottolmuimejal tuvastada ja vältida potentsiaalseid ohte põrandatel, nii eredas kui ka pimedas ruumis, pakkudes muretut puhastuskogemust.

Nutikad soovitused keelatud tsoonide jaoks
Tuvastab automaatselt kergesti kinnijäävaid kohti ja soovitab keelatud tsoone, et vältida robottolmuimeja kinnijäämist väikestesse kohtadesse. Saad joonistada Roborocki rakenduses ka nähtamatuid seinu, mis blokeerivad Sinu roboti pääsu teatud aladele.

Kaardista kiiremini, puhasta kiiremini
Koge kiiret ja tõhusat puhastamist, sest Sinu robottolmuimeja võib luua kaardi kuni 6 korda kiiremini enne esimest koristusülesannet ja võib vajadusel puhastada Sinu igapäevast ala 30% kiiremini.

3D kaardistamine
3D kaart võimaldab Sul täpselt oma maja virtuaalselt ehitada. Mööbli lisamise võimalusega saad luua oma majast kõige detailsema kaardi, tagades parima võimaliku puhastuse.

Väljaspool tipptundi laadimise tugi
Saad valida tipptunni välisel ajal laadimise, et säästa energiat ja vähendada tippaja elektritarbimise kulusid.

Kohandatud puhastusrutiinid
Otsusta ise, millal robot puhastab, kasutades kohandatud puhastusgraafikuid ja seadistades puhastusrutiine konkreetsetes majapiirkondades regulaarselt või nõudmisel.

Mitme tasandi kaardistamissüsteem
Kas Sul on rohkem kui üks korrus? Mitme tasandi kaardistamine tunneb automaatselt ära Sinu kodu erinevad tasandid. Kõik, mida pead tegema, on robot maha panema. Lisadokid või rakenduse tuvastamine pole vajalikud. Toetatud on kuni neli korrust.