Sale!

robottolmuimeja DEEBOT T9+ (kasutatud)

Original price was: 850.00€.Current price is: 450.00€.

DEEBOT T9+ on järgmine samm nutikate tolmuimemis- ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Tänu OZMO™ Pro tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb DEEBOT T9+ samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid (kuni 3000 Pa). Olgu maas vaip või paljas puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm, teie põrand saab puhtaks.’

http://DEEBOT-T9_kasutusjuhend.pdf

Description

Deebot T9+ on T9 robottolmuimeja koos automaatse tühjendusjaamaga. Tühjendusjaam teeb robottolmuimeja kasutamise veelgi mugavamaks ja lihtsamaks, sest nüüd ei ole vaja nii tihti roboti prügiurni tühjendada, kuna anumas olev mustus imetakse automaatselt tühjendusjaama sees olevasse tolmukotti. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada pea 30 päeva. T9 automaatne tühjendusjaam käivitub, siis kui robot saabub tühjendusjaama. Jaama saabudes käivitub imemismootor, millega tõmmatakse roboti sees olevast prügiurnist mustus tühjendusjaama üleval osas asuvasse tolmukotti. Täitunud koti saab siis kerge vaevaga eemaldada ja asendada uuega. Tolmukoti suurus on 2,5l, mis on kuue pilgeni täis prügiurni maht.

Deebot T9 on Ecovacs Roboticsi 2021 aasta robottolmuimejate lipulaev, mis on konkurentsitult parim oma imemisvõimsuse ja kaardistamise poolest. Robot kasutab uusi True Mapping 2.0 ja TrueDetect 3D 2.0 tarkavarasid koristatava ala kaardistamiseks ja teele jäävate asjade vältimiseks. Roboti poolt koostatud 3D kaardi peal saab kergelt ja täpselt määrata ära erinevate alate koristusvajadused ja järjekorra. Nii saate veelgi põhjalikuma tulemuse.

Uuendusena on Deebot T9 perekonna robotitel õhuvärskenduse funktsioon. Nimelt saate robotisse lisada erinevate lõhnadega õhuvärskendaja kapsli, et peale koristamist oleks ruumis ka kerge meelepärane aroom.

Deebot T9 robottolmuimejal on uuendatud OZMO ™ Pro 2.0 põrandapesufunktsionaalsus. See tähendab, et seadme all olev mopp vibreerib vastu põrandat veelgi intensiivsemalt ja vaiksemalt, et saada kätte raskemad plekid.

Nagu ka eelmistel Ecovacs Deebot tippmudelitel, on ka T9-l suure mahutuvusega aku, millega tavaline roboti  tööaeg on kuni 175 minutit.

Additional information

Dimensions 30.1 × 9.6 cm

You may also like…