Sale!

Deebot X1 OMNI (kasutatud)

Original price was: 1200.00€.Current price is: 750.00€.

Deebot X1 OMNI on innovaatiline robottolmuimeja koos täisautomaatse kodukoristusjaamaga. Robot imeb tolmu, peseb veega põrandat, annab võimaluse jälgida kodus toimuvat, laseb kodustega suhelda. Multifunktsionaalne laadimisjaam tühjendab roboti sees oleva prügianuma, peseb põrandapesumopid, täidab roboti veeanuma ja kõigele lisaks ka kuivata peale koristust mopid. Pole olemas rohkem mugavust ja puhastuskvaliteeti pakkuvat robottolmuimejasüsteemi. Kõik see ilusas  legendaarse Taani disaineri Jakob Jenseni disainibüroo poolt loodud kestas.

https://youtu.be/1jI5Q2-75X0

SKU: Deebot X1 OMNI-1 Categories: ,

Description

Deebot X1 OMNI on homse tehnoloogiaga robottolmuimeja juba täna! Deebot OMNI X1 teeb kõik, et kodu oleks ideaalselt puhas. Kuna X1 OMNI ei ole lihtsalt robottolmuimeja vaid lausa kodukoristussüsteem, siis ka omadusi ja tegevusi palju.

Robot mitte ainult ei ime tolmu vaid ka teostab põhjalikku märgpesu. Tolmu imeb OMNI ülitugevalt (5000 Pa), et saada põrandalt kätte raskemgi prügi, tänu liikuvale sissetõmbeavale imetakse tolm võimalikult põranda ligidalt. Märgpesu teostab robot kahe niisutatud vibreeriva ja pöörleva (180 korda minutis) mopi abilt, mis saavad põrandalt kätte sinna kinni jäänud mustuse.

Selleks, et märgpesu oleks veelgi põhjalikum, käib seade koristamise ajal ka laadimisjaamas moppe pesemas ja vett juurde tankimas, et siis jätkata põhjaliku koristamisega sealt kus pooleli jäi. Koristamise järel asub laadimisjaam ka pestud moppe kuuma õhuga kuivatama, et olla valmis järgmiseks koristuskorraks. Kasutajal tuleb lihtsalt lisada vett puhta vee paaki ja tühjendada musta vee paak.

Muidugi tühjendatakse koristamise lõpus laadmisijaama poolt ka roboti prügianum laadimisjaama sees olevasse prügikotti. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada pea 30 päeva. Täitunud koti saab siis kerge vaevaga eemaldada ja asendada uuega. Tolmukoti suurus on 2,5l, mis on kuue pilgeni täis prügiurni maht.

Lisaks koristusfunktsioonidele on robotil ka kaamerad, mis tagavad täpse takistuste vältimise ja koristatava ala kaardistuse. Samuti on võimalik vaadata läbi kaamera reaalajas kodus toimuvat, saata robotit patrullima (käib läbi etteantud asukohad ja edastab nendest pildid) või suhelda kodus olijatega (seadmel nii mikrofon kui ka kõlar).

Veelgi on arendatud edasi roboti sees olevat akut, tänu millele saab robot nüüd töötada järjest kuni 260 minutit.

https://kodurobotid.ee/wp-content/uploads/DEEBOT-X1-OMNI-kasutusjuhend.pdf

X1 OMNI erilised omadused:

  • Automaatne pesu- tühjendus- ja laadimisjaam
  • Märgpuhastuse ajal käib ise moppe pesemas
  • Täidab roboti veeanumat ja tühjendab prügiaunuma
  • Kuivatab märgpesu lõpus mopid
  • Ülisuur imemisvõimsus – kuni 5000 Pa
  • Ülitäpne takistuste vältimine ja koristatava ala kaardistamine
  • Sisseehitatud kaamera LIVE pildi ja heliga suhtlusvõimalus
  • Täielik juhtimine läbi mobiilirakenduse
  • Hääljuhtimine läbi YIKO kõneabilise
  • Stiilne Jacob Jensen disain

Robotil ja akul 2 aastane garantii!

Komplektis: robot, automaatne pesu- tühjendus- ja laadimisjaam, küljeharjad 2 tk, peahari, mikrokiust mopid (4tk).