Allahindlus!

DEEBOT T9 AIVI

775

DEEBOT T9 AIVI kasutab kodude ruumiandmete mõistmiseks tehisintellekti koos visuaalse tuvastamisega kõrglahutusega kaamera abil. Seda teavet töödeldakse kiiresti, et soovitada optimaalne puhastusplaan, vältimaks takistusi. Lisaks sisaldab see kahepoolset sidesüsteemi, mis võimaldab teil eemal viibides olukorda kontrollida.*

 

https://www.ecovacs.com/ee/deebot-robotic-vacuum-cleaner/deebot-t9-aivi#features

Kategooria:

Kirjeldus

Nutikas puhastamine

DEEBOT T9 AIVI robotile on lisatud intelligentsust ja uusi funktsioone, et muuta kodu koristamine veelgi mugavamaks. Tänu äsja täiendatud tehisintellektile (AIVI ™ 2.0) ja koos kõrge eraldusvõimega kaamerale suudab see robot optimaalse puhastusplaani koostamiseks koheselt tuvastada takistusi ja ära tunda erineva kujuga objekte, sealhulgas inimesi.

Olgu selleks vaip või puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm – teie põrand saab puhtaks. DEEBOT T9 AIVI on varustatud uuendusliku 4-astmelise ülitõhusa puhastussüsteemiga, mis sisaldab muuhulgas ka AeroForce® erinevate pindade kummiharju. Need ainulaadse disainiga kummiharjad teevad koostööd, üks eemaldab mustuse ja teine imeb tolmu. Lisaks võivad harjad automaatselt tagurpidi pöörelda selleks, et kaablid ja pikad karvad takerdumise vältimiseks välja heita.

Kas teie vaibas on pidevalt tolmu? DEEBOT T9 AIVI robotil on võrreldes 2020.aasta OZMO T8 AIVI robotiga 100% suurem imemisvõimsus ning kuni 3000Pa võimsus tagab, et tolmuosakesed maha ei jää.

Kasutage ECOVACS HOME rakendust ja DEEBOT T9 AIVI kaamerat ning mikrofoni, et hoida kodus toimuval silma peal siis, kui teid läheduses pole. Jälgige oma lemmiklooma, hoiatage kõrvalisi isikuid või kontrollige, kas lülitasite pliidi enne lahkumist välja.*

DEEBOT T9 AIVI on nutikas põrandapuhastusrobot, millel on palju uuendusi ja uusi funktsioone.