Allahindlus!

Deebot OZMO 950

400

Võimalik osta järelmaksuga!

Deebot OZMO 950 on Ecovacsi kõige 2019 aasta mudel, millel oma oma eelkäija, Deebot OZMO 930-ga võrreldes kauem kestev aku (tööaeg 200 min) ja uuendatud ruumi kaardistustarkvara. Kõik need uuendused on mahutatud väiksema ja madalama kere sisse, et veelgi paremini ligi pääseda raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Deebot OZMO 950 on väga tark robottolmuimeja, mis lisaks tolmu imemisele ka peseb põranda, reguleerib imemisvõimsust vastavalt põrandapinnale, koristab süstemaatiliselt (olles eelnevalt koristatavad alad kaardistanud). Lisaks sellele saab vahetada seadme sissetõmbeava ja palju muud. Deebot OZMO 950 on uusim ja parim robottolmuimejate seas

Kategooria:

Kirjeldus

Robottolmuimeja Deebot OZMO 950 on 2019. aasta Ecovacsi tippmudel, mis kõigepealt kaardistab kõik ruumid ja asub selle alusel ala koristama. Tänu täpsele kaardistamisele saab põhjalikult  puhastatud kogu põranda pind. Lisaks on võimalik mobiiliäpist välistada koristuspiirkondi ja prioritiseerida koristatavaid ruume. Kui robottolmuimeja läheb laadima, siis peale laadimist jätkab ta koristamist sealt, kus pooleli jäi.

Nagu kõik OZMO funktsiooniga robottolmuimejad, siis lisaks tolmu imemisele, seade ka peseb põranda. Roboti all on eemaldatav mikrokiust lapp  süsteem niisutab lappi automaatse pumbaga veeanumast). Lapp hõõrub vastu põrandat, tõmmates ära imemisest järele jäänud põrandapinnal oleva mustuse. Kui mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle lihtsalt eemaldada.
Eriti hea uus omadus on pikk aku kestvus. Lausa 200 minutit aktiivse töö tegemise aega. Selle ajaga saab puhtaks ka suurema kodu või kontori põrandapind. Ja isegi kui peaks koristamine aku tühjenemise pärast pooleli jääma, siis peale aku täis laadimist jätkab seade just sealt koristamist kus tal see enne pooleli jäi.

Robottolmuimeja Deebot OZMO 950 tunnetab ära koristatava pinna tüübi ja vastavalt sellele reguleerib imemisvõimsust. Kui seade liigub vaiba peale, siis imemisvõimsus tõuseb, et saada vaiba seest kätte ka sügavamal asuv tolm ja lemmikloomade karvad.

Robottolmuimejal on vahetatavad sissetõmbeavad. Tavaline sissetõmbeava sobib kodudesse, kus on karvaseid koduloomi. Pöörleva harjasega sissetõmbeava harjab põrandalt üles ka väiksed mustuseosakesed. Seega saab koristuse ajaks jätta põrandale kõik vaipkatted, sest ka nende puhastamisega saab Deebot OZMO 950 hakkama. Mopi funktsiooni kasutamisel seade vaibale ei lähe.

Mobiiliäpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida teostama puhastust just Teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Samal ajal kui ise tööpäeva lõpetad saad robottolmuimeja koristustööd saata tegema ja kui koju jõuad on kõik juba puhas. Koristamiseks saate valida 3 erineva koristusprogrammi vahel – Auto, Kohandatud ja Määratud piirkonnaga. Vaata videost, kui lihtne on Deebot OZMO 950 üles seadmine ja kasutamine.

Komplektis: seade, küljeharjad 4 tk, pumbaga veeanum, mikrokiust mopp, ühekordsed mopi lapid, pöörleva harjasega sissetõmbeava, tõmbeava ilma harjata,laadimisjaam.

https://kodurobotid.ee/wp-content/uploads/DEEBOT-OZMO-950-kasutusjuhend.pdf

 

Sulle võib meeldida ka…